İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade veya değişim talebi oluşturunuz. Herhangi bir kargo firması ile karşı ödemeli olarak ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz.  Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 30 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 3 ile 5 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

Ürün Değişimi: aksumadeniyag.com üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim yapılmaktadır.

Mağazaya Bırakılan İade: Aksu Madeni Yağlar üzerinden yaptığınız alışverişinizi iade süreniz geçmeden mağazalarımızdan da gerçekleştirebilirsiniz. . Merkez ofis ürünün iade edilebilir özelliklerini kontrol ederek, onayından sonra iade işlemini gerçekleştirecektir. OSTİM Uzaycağı Cad No:44-1 Yenimahalle ANKARA adresine leden teslim edilebilir.

İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler herhangi bir kargo firmasıyla ile yollayabilirsiniz. İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:

Aksu Yedek Parça ve Madeni Yağlar Otom. Tic. A.Ş

Adres: OSTİM Uzaycağı Cad No:44-1 Yenimahalle ANKARA

Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar 0 312 385 28 58 telefondan  ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 30 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR